Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Części nowe

CZĘŚCI NOWE

Szanowni państwo często przy zakupie samochodu nie zastanawiamy się nad kosztami części zamiennych. Kierujemy się wyglądem, parametrami, gustem, spalaniem, ceną pojazdu, a nie sprawdzamy, jaka jest dostępność i koszt części zamiennych do naszego samochodu.

W wielu przypadkach zdarza się, że nowe oryginalne części są bardzo drogie choć ich żywotność jest dłuższa i mamy gwarancje producenta. Firma RMG TRUCK PARTS swoją ofertę kieruje do wszystkich tych z państwa którzy poszukują właśnie części nowych oryginalnych za rozsądną cenę ale również zamienników oraz części regenerowanych do pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów oraz maszyn budowlanych takich jak koparki, koparko-ładowarki, wózki widłowe, maszyny drogowe, specjalistyczne.

Oferta części zamiennych zamieszczona w naszym sklepie internetowym ma charakter handlowy (zamówienia online) a także sprzedaż mobilną i pakiet informacyjny ale nie stanowi całości naszej oferty, ponieważ nasza firma działa na zasadzie współpracy i wyszukiwania dla państwa najlepszego partnera handlowego, który zaoferuje najwyższą jakość towaru za przystępną cenę.

RMG TRUCK PART jest zawsze na bieżąco z nowinkami motoryzacyjnymi oraz aktualizuje ceny zgodnie z ruchami finansowymi towarów oraz ewentualnymi zmianami badając rynek handlowy.

Wielu z was boryka się z pytaniem co kupić droższą ale nową część czy tańszy zamiennik a może część regenerowaną ale z krótszym okresem gwarancji ostatnia grupa klientów poszukuje również części z tzw. odzysku czyli części używane.

Wiele z tych zapytań jest złożona z czynników takich jak zasobność portfela, dostępność części, lokalizacja swojego taboru transportowego (krajowy, międzynarodowy), ilość pracy, opłacalność a także wiekowość swojego taboru (stare pojazdy, nowe pojazdy).

 

CZĘŚCI NOWE A ZAKUP CZĘŚCI UŻYWANYCH I ZAMIENNIKÓW

Wniosek jest bardzo prosty jeśli stać nas na wydanie większych pieniędzy mamy gwarancje producenta, nowiutką cześć ale tą decyzję podejmujemy sami ponieważ z drugiej strony patrząc jeśli kupujemy części używane lub dobry zamiennik od sprawdzonych producentów lub dostawców, części, które swoim stanem technicznym nie odbiegają od nowych, nie musimy się niczego obawiać. Istotną zaletą części używanych i zamienników jest niewątpliwie cena – dużo niższa niż cena nowych części i w wielu przypadkach przy zakupie części tzw. zamienników również mamy gwarancję producenta, a przy zakupie części używanych gwarancję rozruchową.

Równie istotny jest też aspekt ekologiczny i aspekt antykryzysowy. Świadomość Polaków w kwestii ochrony środowiska i oszczędności ciągle wzrasta i dlatego coraz częściej zastanawiamy się nad zakupem części zwanymi zamiennikami lub używanymi czy też regenerowanymi.