Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Części do maszyn budowlanych
W swojej kompleksowej ofercie nasza firma RMG TRUCK PARTS posiada również szeroką gamę części do maszyn budowlanych oraz części do maszyn drogowych i wózków widłowych.
Posiadając liczne kontakty handlowe z producentami części oryginalnych jak i zamienników Polskich jak i zagranicznych partnerów więc jesteśmy w stanie  zaopatrzyć klientów prawie w 100%, w potrzebne części i akcesoria
Dla uczciwych i stałych klientów generujących obroty w naszym sklepie udzielamy również rabatów oraz proponujemy elastyczne i dogodne formy płatności i dostawy.
Nasza oferta sprzedaży mobilnej jest bardzo szeroka oferujemy części nowe i regenerowane oraz zamienniki,  podzespoły podwozia, osprzętu mechanizmy jazdy i obroty, śruby wytrzymałościowe oraz hydraulikę siłową jak: siłowniki, pompy, rozdzielacze, zawory, przewody ciśnieniowe, uszczelnienia techniczne, itd.  oraz  również dodatkowy osprzęt (sworznie, tuleje z brązu, tuleja stalowe oraz koła zębate, koła liniowe, koła łańcuchowe, tłoki i dławnice do siłowników hydraulicznych, cylindry naciągu gąsienicy, osie kół napinających, prowadnice i pokrywy kół napinających, elementy osprzętu, łyżki do koparek, łyżki do ładowarek, chwytaki, zęby, lemiesze, klamki, przełączniki, i 1000 innych drobiazgów do prawie wszystkich typów koparek, ładowarek, wózków widłowych i maszyn drogowych.)
Zamówienia i zapytania na części zamienne realizujemy na podstawie dokładnej marki i modelu maszyny, numerów katalogowych, rysunków technicznych, szczegółowych opisów, powierzonych wzorów lub wzajemnych uzgodnień. Gwarantujemy solidność, uczciwość, krótkie terminy realizacji, oraz konkurencyjne ceny. Zapytania prosimy zgłaszać e-mailowo, telefonicznie, faxem lub osobiście.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTA SZCZEGÓŁOWĄ.