Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Części regenerowane
Dlaczego warto stosować również produkty regenerowane?
 
Regeneracja to przede wszystkim ograniczenie kosztów zakupu nowej części, to odbudowa używanej części pojazdu, zgodnie z przyjętymi zasadami i normami, w taki sposób, że funkcjonalnie odpowiada ona części nowo wyprodukowanej choć oczywiście z automatycznie mniejszym okresem gwarancji użytkowania. Zatem regeneracja jest dużo dokładniejszą i wyższą formą niż naprawa części.
W wielu przypadkach a nawet większości, naprawa części jest procesem długo trwającym i niezupełnie dokładnym pochłaniającym 3-krotnie do 6-ciokrotnie więcej czasu (poprawki, reklamacje, niekompetencja). Natomiast regeneracja trwa znacznie krócej choć niekiedy zdarza się, że trwa 2-krotnie dłużej  w stosunku do długości cyklu produkcyjnego produktu fabrycznie wytworzonego, ale może być do 50% tańsza, ponieważ  nie wymaga wykonania drogich elementów składowych (najczęściej korpusów i obudów) w trakcie kosztownych procesów. Pochodzą one ze zbieranych rdzeni i odzyskiwanych elementów).
Firma RMG sprzedaje również produkty regenerowane aby skrócić państwa czas oczekiwania napraw jak i ograniczyć koszty związane z zakupem nowej części. Właściciele firm transportowych a nawet warsztaty samochodowe coraz częściej decydują się na zakup części regenerowanych oraz zamienników by właśnie w ten sposób zmniejszyć koszty związane z utrzymaniem własnego taboru samochodowo- maszynowego.
W Firmie RMG  asortyment części jest regularnie wzbogacany a głównie specjalizujemy się w szeroko pojętej sprzedaży mobilnej części nowych, zamienników oraz części regenerowanych do pojazdów ciężarowych, naczep, przyczep, autobusów oraz maszyn budowlanych na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Dbamy o państwa czas, pieniądze oraz o prawidłowe funkcjonowanie państwa taboru maszynowego, jak również staramy się zaoferować pełen asortyment nowinek motoryzacyjnych.
Ze względu na współpracę z czołowymi producentami rynku motoryzacji ciężarowej i budowlanej wszystkie oferowane części przez naszą firmę są wysokiej jakości w związku z tym posiadają również doskonałe właściwości użytkowe a bogata oferta gwarantuje satysfakcję każdego klienta. Wśród naszych klientów są m.in. duże firmy transportowe, autoryzowane serwisy, hurtownie oraz sklepy. Świadczy to o wysokiej jakości usług i konkurencyjnej ofercie, dzięki której nasi klienci mogą tanio zaopatrzyć się w części, a przez to znacznie obniżyć koszty eksploatacji pojazdów.
 
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTA SZCZEGÓŁOWĄ.